Manažér pre klientov VIP Travel

  • HPP / živnosť
  • Bratislava
  • od 1 700 €

Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce ?

Tvojou úlohou bude vypracovávať ponuky zájazdov na mieru pre našich VIP klientov po celom svete a samozrejme zabezpečiť ich realizáciu. Okrem toho hľadať zaujímavé produkty, odporúčať nové hotely, destinácie, zážitky a zúčastňovať sa infociest.

  • udržiavanie kontaktov a starostlivosť o kľúčových VIP klientov,
  • príprava, realizácia a koordinácia zájazdov na základe požiadaviek od pridelených VIP klientov s dôrazom na individuálny prístup,
  • spätná väzba od VIP klientov a jej spracovanie,
  • práca s rezervačnými systémami ako je AMADEUS, START, Bistro alebo CETS a s interným kalkulačným systémom,
  • účasť na infocestách, školeniach, workshopoch a veľtrhoch s cieľom získania prehľadu o novinkách v cestovnom ruchu.

Čo Ti ponúkame ?

Pre našich zamestnancov máme pripravené:

  • zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie,
  • Multisport kartu s 50% príspevkom zamestnávateľa, ktorá má široké využitie na celom Slovensku,
  • zľavy na kultúrne podujatia,
  • zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného,
  •  zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity,
  • Sick days- dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.
  • Pre našich kolegov a partnerov sme k dispozícii počas pracovného týždňa, od pondelka do piatka, Tvojapracovná doba je flexibilnáa po skúšobnej dobe môžeš využívať v určitom pomere ajHome Office.

Čo od Teba očakávame ?

Od ideálneho kandidáta/kandidátky očakávame

  • prax na obdobnej pozícii, alebo v cestovnom ruchu min. 5 roky
  • aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, ovládanie nemeckého jazyka výhodou
  • samostatná a dynamická osobnosť
  • flexibilita, kreativita, schopnosť rýchlo sa učiť
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „Manažér pre klientov VIP Travel“. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“.

Informácie k spracovaniu osobných údajov:

Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov: