Manažér skupinových MICE zájazdov

  • HPP / živnosť
  • Bratislava
  • od 1 700 €

Hľadáme šikovnú posilu tímu a Tvojou úlohou bude organizovať skupinové MICE zájazdy po celom svete. Budeš niesť zodpovednosť za celkovú prípravu a realizáciu daného zájazdu s dôrazom na spokojnosť klienta a účastníkov zájazdu. Časom môžeš viesť menší tím.

Čo bude Tvojou náplňou práce ?

Úlohy, ktoré zabezpečíš, vyzerajú takto:

  • telefonická, e-mailová a osobná prezentácia ponuky CK SATUR s cieľom získania nových MICE klientov,
  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových MICE klientov pre skupinové zájazdy,
  • udržiavanie kontaktov a starostlivosť o kľúčových MICE klientov,
  • príprava, realizácia a koordinácia požiadaviek MICE klientely od spracovania ponuky, realizácie, koordinácie a zúčtovania zájazdu s dôrazom na individuálny prístup ku MICE klientovi,
  • výber vhodných destinácií a hotelov pre konanie skupinových MICE zájazdov a vypracovávanie cenových ponúk podľa požiadaviek klientov,
  • správne dojednanie obchodných a technických podmienok skupinového zájazdu,
  • príprava podkladov pre realizáciu skupinového zájazdu,
  • koordinácia priebehu a vyúčtovanie skupinového MICE zájazdu zrealizovaného k spokojnosti klienta,
  • uzatváranie zmlúv o realizácii skupinových MICE zájazdov,
  • práca s rezervačnými systémami ako je AMADEUS, START, Bistro alebo CETS a s interným kalkulačným systémom.

Čo Ti ponúkame ?

Pre našich zamestnancov máme pripravené:

  • zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie,
  • Multisport kartu s 50% príspevkom zamestnávateľa, ktorá má široké využitie na celom Slovensku,
  • zľavy na kultúrne podujatia,
  • zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného,
  •  zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity,
  • Sick days- dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.
  • Pre našich kolegov a partnerov sme k dispozícii počas pracovného týždňa, od pondelka do piatka, Tvojapracovná doba je flexibilnáa po skúšobnej dobe môžeš využívať v určitom pomere ajHome Office.

Čo od Teba očakávame ?

Od ideálneho kandidáta/kandidátky očakávame

  • prax na obdobnej pozícii, alebo v cestovnom ruchu min. 2 roky
  • aktívna znalosť anglického jazyka je výhodou
  • samostatná a dynamická osobnosť
  • flexibilita, kreativita, schopnosť rýchlo sa učiť
  • dobré komunikačné schopnosti

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „Manažér skupinových MICE zájazdov“. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“.

Informácie k spracovaniu osobných údajov:

Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov: